Jmenuji se Miloslava Chylková  a vítám Vás na svých stránkách.

Přijměte pozvání a nahlédněte touto formou do oblasti ajurvédy a obrazů, které jsou obsahem těchto dalších stránek, mou prací a radostným naplněním  života.

…………………………………………………………………………………………………………

Od ledna 2016 provádí tyto masáže můj nejstarší syn Jakub Chylek … můžete se objednat na tel. 728 424 033 přímo u něj. Tímto mu ze srdce přeji požehnání na této Cestě službě lidem.

POZVÁNÍ 7.dubna 2016 přednáška Petry Kuželové opět na téma : Nezávislost – Moc – Manipulace….. Místo konání na Penzionu Javorník, Veselí nad Moravou  17.30 – 20.00 hod, příspěvek 250 kč. Kdo budete potřebovat soukromou konzultaci, je možná v tento den a tedy zavolejte na tel. 724 215 538. Těším se na setkání Míla Chylková

Kalendář 2015

Nabízím čerstvě vytisklý kalendář /1x A4, 1x A6 foto kalendáře za 150kč / s obrazem, který by měl být hlavním tématem příštího roku … tedy  podle mého vnímání … Uzdravení rodového stromu. Obraz můžete shlédnout v galerii obrazů a odtud se dostanete na stránky se složkama jednotlivých obrazů… a ve složce Vesmír v nás, je tento obraz uložen.

Kdo budete chtít kalendář, nebo obraz pro sebe nebo obdarovat druhé,  napište nebo zavolejte. Přeji všem krásné vánoční svátky a v tom dalším roce klid, radost a tvořivou energii každým dnem. S Úctou a Láskou Míla Chylková

……………………………………………………………………………………………………….

…………………………………………………………………………………………………………

POZVÁNÍ : 29. května 2015 … SEBEÚCTA … přednášky opět s Petrou Kuželovou… viz níže

Duchovní růst sebepoznání … přednáška Petry Kuželové ze Vsetína 16. 10. 2014 , a další přednáška  Ženské a mužské energie 6. 11. 2014 ….Vztahy partnerské, rodinné. Uzdravení Rodového Stromu 4. 12. 2014spolu s obrazy na daná témata  Míly Chylkové vždy v  17.00 – 20.30hod. vstupné 250kč. Ve Veselí nad Moravou, penzionu Javorník.

………………………………………………………………………………………………………….

… ráda nasměruji, poskytnu info o lesní školce v Moravském Písku… můj syn Mikuláš se tam každý den těší …

… ráda  sdělím svou osobní zkušenost s domácím lotosovým porodem 3.syna Matouška … ženám či budoucím matkám

Míla Chylková… miloslava.chylkova@seznam.cz, 724 215 538

………………………………………………………………………….

Od října 2014 – května 2015 jste zváni do Školy Feng-Shuej s paní Danuší Zábranskou… ve Veselí nad Moravou. Na tomto odkaze jsou podrobnější informace … škola feng shuvej 2014-15 …i náplň jednotlivých lekcí. V případě Vašeho zájmu volejte  724 215 538, nebo přímo pí lektorku D. Zábranskou 777 088 889.

…………………………………………………………………………………………………………..

BUBNOVÁNÍ a MUZIKOTERAPIE s paní Mirkou Veselou bude opět po letní dovolené probíhat od 2.10.2014 ve Veselí nad Moravou a vždy 2 čtvrtky v měsíci…Bubnování 2014 a 2015 kliknutím na tento odkaz se dozvíte podrobnější informace.

Těší se Miloslava Chylková

…………………………………………………………………………………………………………

Srdečně zvu Vás všechny na výstavu OBRAZŮ :výstava Obrazů Brno OREA Wellness Hotel Santon 2014 kliknutím na tento odkaz se Vám zobrazí pozvánka s délkou trvání výstavy…. a zároveň přijměte pozvání na zahájení výstavy, které se uskuteční v úterý dne 20.5. 2014 v 16.30 hod…. s hudebním překvapením.

Pan ředitel ing.Hynek Dvořáček nás všechny srdečně přivítal. Spolu s MUDr. Evou Lavičkovou jsou zakladatelé již několikátého ročníku Farmářských trhů, Festivalů zdraví, podporují vegetarismus a jsou otevřeni pozitivním myšlenkám pro rozvoj vědomí a srdcí nás všech. Děkuji za pozvání k uskutečnění výstavy v těchto láskyplných a ušlechtilých prostorech Hotelu Santon. Doporučuji šálek kávy nebo výborné jídlo na terase s výhledem na brněnskou přehradu.  Míla Chylková

……………………………………………………………………………

15. května  2014, v 17.30 – 19.00hod. přijměte pozvání  na přednášku paní Danuše Zábranské ze Zlína / www-desettisicveci.com /  na téma : FENG – SHUEJ není jen hezké bydlení … v Penzionu Javorník, Veselí nad Moravou. Vstupné 120 kč.

Seznámení se s Energetickou mapou člověka – astrotypem  , který je důležitým základem pro utvoření vhodného prostoru k bydlení tak, aby jeho prostředí bylo OÁZOU a podporovalo pozitivní rozvoj celé rodiny, nebo např. pracovního záměru …

V případě dotazů volejte na tel. 724 215 538 Miloslava  Chylková

Od října 2014 se připravuje  škola Feng shuej na tato témata : Pouť za tajemstvím jinu a jangu … Astrotyp … Harmonie člověka a prostoru … Dům, který si vás najde … Pozvání k tanci barev …  náplně a termíny jednotlivých témat budou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, o jakékoli informace pište na  email : miloslava.chylkova@seznam.cz nebo volejte na tel. viz výše

…………………………………………………………………………………………………………..

 

…………………………………………………………………………………………………………..…………………………………………………….

24.4. 2014  v 17.30 hod.  přijměte opět  pozvání na přednášku MUDr. Karin Hollé PSYCHOSOMATIKA  ZUBŮ 2  v Penzionu Javorník, Veselí nad Moravou.  Vstupné 100 kč.

V případě dotazů volejte na tel. 724 215 538.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Kurz vaření 1 ….. kliknutím na tento odkaz se Vám zobrazí náplň kurzu vaření indické kuchyně na základě ajurvédských principů.

Je možnost obdarovat i dárkovým poukazem k narozeninám, vánocům, nebo jen tak pro radost. Další termín kurzu je  18. 1. 2014, 8.2. 2014, 22.2. 2014 nebo 8.3. 2014. Kurz se bude opakovat i  v dubnu.

…. kontaktujte mě tel. 724 215 538, nebo emailem miloslava.chylkova@seznam.cz

——————————————————————————————-

TANTRA  JÓGA  PRO  ŽENY …. milé dámy, přijďte si zacvičit a pozvednout své ženství v kruhu ostatních žen. Začíná se cvičit 24.1. 2014 a pak vždy 2pátky v měsíci od 18.00- 20.00hod. ve Veselí nad Moravou…. seminář žena 2014 kliknutím na tento odkaz se Vám otevře podrobná náplň cvičení a ostatní důležité informace….

Na setkání se těší  Míla Chylková

——————————————————————————————-

BUBNOVÁNÍ a muzikoterapie s paní Mirkou Veselou, bude probíhat od 14. 1. 2014 ve Veselí nad Moravou  a vždy 2 úterky v měsíci….Bubnování 2014 kliknutím na tento odkaz se dozvíte podrobnější informace .

Na setkávání se těší Míla Chylková

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

TIP  NA  VHODNÝ  DÁREK !!!  KALENDÁŘ  2014

Milí přátelé,

nabízím tímto čerstvě vytisklý kalendář pro Rok 2014… s Obrazem Energie VĚDOMÍ  JEDNOTY …

Kalendář je arch většího formátu A3, + k němu je ještě jeden velikosti pohlednice, + přání a průvodní popis Energie, která z tohoto kalendáře skrze obrázek působí / na A4 postříbřeném papíře /, + kovová svorka pro případné zavěšení na zeď.

Kalendář je vytištěn na tvrdém papíře se strukturou plátna a obrázek z něj je možné pak  i zarámovat a nechat působit po další roky v prostoru dle vašeho přání.

Cena tohoto všeho je 160 kč.

V případě zájmu volejte na mé tel č. 724 215 538, nebo napište na email miloslava.chylkova@seznam.cz

Přeji hodně Světla a Lásky v těchto dnech.              Míla Chylková

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

KARTY  ARCHANDĚLŮ

Nabízím karty Archandělů velikosti pohlednice, zatím Michaela, Rafaela, Gabriela, Samuela a Uriela. Na zadní straně je od každého poselství pro náš Rozvoj Vědomí a větší Lásce v našich srdcích.Cena je 200kč + dárek.

Podle přání mohu Archanděla namalovat na plátně a doplnit kameny …. viz galerie obrazů , obrazy s kameny …

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Milí  přátelé,  přijměte  tímto  pozvání  dne

17. listopadu  2012

na seminář SVĚTLEM  SRDCE  II.

s paní  Jitkou  Králíkovou

Na téma :           Automatická kresba I.

Náplní tohoto celodenního semináře je práce se světlem barev a tvarů, které nám v napojení na Zdroj pomohou léčit procesy- děje, kterých se účastníme my sami, naše rodina, spřízněné bytosti, příroda.

Načteme si 24 základních barevných archetypů a naučíme se základům práce s nimi v procesech léčení.

Paní  Jitka  Králíková  je  dlouholetá  arteterapeutka  a  muzikoterapeutka  z Ološovce  u  Hranic  na  Moravě ,  působící  po  celé  naší  republice. (www.arteterapiejitka.estranky.cz)

Místo  konání : velký sál  DDM  na Hutníku,  ve  Veselí  nad  Moravou

Datum  :  17. 11. 2012   sobota  9.00-  18.00

Cena  :     1300 kč/os.

S sebou :  pití, občerstvení, psací potřeby, pohodlné oblečení, deka

K dispozici  je  rychlovarná  konvice, hrnky.

Chcete-li  se  zúčastnit  tohoto  semináře  a   vnést  tak  do svého života   více  radosti, harmonie a  zdraví –  prosím o přihlášení  se

na mém  tel. 724 215 538, nebo email: miloslava.chylkova

@seznam.cz  nejpozději do středy 14. 11. 2012.

Jakékoli  dotazy  vám  ráda  zodpovím  telefonicky.

Těším  se  na  setkání. Míla  Chylková

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Milí  přátelé,  přijměte  tímto  pozvání  dne

8. září  2012

na seminář SVĚTLEM  SRDCE  II.

s paní  Jitkou  Králíkovou

Na téma :       Návštěva dolního světa

Náplní tohoto celodenního semináře je návštěva dolního světa a setkání se svým Andělem strážným… nebo-li se svou doplňující energií, nebo také se svým totémovým či silovým zvířetem. Takto tuto techniku nazývají indiáni či domorodé kmeny.

Silná energetická práce v napojení na Zdroj vás propojí s Duší a napomůže v řešení situací, které zatím sami nezvládáte…. opět pomocí bubnů, tibet.mís a dalších hud. nástrojů.

V Andělu strážném … v silovém zvířeti, získáte skvělého pomocníka v životě.

Paní  Jitka  Králíková  je  dlouholetá  arteterapeutka  a  muzikoterapeutka  z Ološovce  u  Hranic  na  Moravě ,  působící  po  celé  naší  republice. (www.arteterapiejitka.estranky.cz)

Místo  konání : velký sál  DDM  na Hutníku,  ve  Veselí  nad  Moravou

Datum  :  8. 9. 2012   sobota  9.00-  18.00

Cena  :     1300 kč/os.

S sebou :  pití, občerstvení, psací potřeby, pohodlné oblečení, deka

K dispozici  je  rychlovarná  konvice, hrnky.

Chcete-li  se  zúčastnit  tohoto  semináře  a   vnést  tak  do svého života   více  radosti, harmonie a  zdraví –  prosím o přihlášení  se

na mém  tel. 724 215 538, nebo email: miloslava.chylkova

@seznam.cz  nejpozději do středy 5. 9. 2012.

Jakékoli  dotazy  vám  ráda  zodpovím  telefonicky. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

VÝSTAVA  OBRAZŮ   9.6. – 14. 8. 2012.

Milí přátelé,

přijměte pozvání na výstavu OBRAZŮ PRO RADOST, ZDRAVÍ A HARMONII ČLOVĚKA, která  probíhá od   9. 6. – 14. 8.2012  denně mimo pondělky od 10.00 – 17.00 hod.  v Miloticích, zámecké galerii. V tyto dny je  nádherná procházka v jeho okolí a tedy i vhodný typ k rodinnému výletu…mimo jiné, k prohlídce zámku si můžete vybrat zámecký kostým a projít se v něm i v zahradách…. dospělí i děti.

Čas k prohlídce výstavy obrazů je možné telefonicky dohodnout i mimo čas uvedený výše.

Pokud by jste měli přání provést výstavou –  ráda za vámi přijedu . Míla Chylková

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

UPOZORNĚNÍ  OHLEDNĚ  CVIČENÍ  JÓGY !!!

Cvičení  jógy podle ajurvédy s paní Petrou Šebkovou, které probíhá od září 2011 každou středu v 17.30hod., ve Veselí nad Moravou – Zarazicích, bude naposledy 28.3. 2012.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

POZVÁNÍ  NA  DUBEN  A  KVĚTEN

6. 5. 2012 … harmonizace, očista a léčba těla i Duše tibetskými mísami a ostatními hudebními  nástroji  s  paní  DAGMAR VŘESKOU.

Paní Dagmar Vřeská se již několik let zabývá  léčebnou  muzikoterapií a její práce v této oblasti je opravdu požehnaná. Výsledkem je nejenom hluboký osobní prožitek na jejích individuálních terapiích, ale i informace, které pro vás během terapie přicházejí paní Vřeské skrze vaše tělo … následná diagnostika a osobní konzultace … i informace, jaký průběh harmonizace vás bude v dalších dnech v realitě provázet – to vše velmi  podpoří váš zdravotní stav a pomůže vyřešit i ostatní záležitosti ve vašich životech, ať už jsme o nich věděli či  ne.

Tato individuální terapie je velmi vhodná i pro děti.

Zbývající volné časy : 12.00,  14.00,  18.00  a  20.00 hod.

Cena  :  700kč / hod. terapie a následná konzultace

Místo konání :  ul. Komenského, Veselí nad Moravou / jednosměrka k vlakovému nádraží, kancelář finančního poradenství Partners /

V  případě  Vašeho  zájmu, ráda  pošlu podrobnější  informace emailem, nebo sdělím po telefonu.  Míla  Chylková

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

…………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

VÁNOČNÍ  DÁREK  !

Milí přátelé,

nabízím Vám jako vhodný vánoční dárek nástěnný kalendář  2012  Cesta ke Světlu, Lásce a Radosti.

Kalendář je možno objednat na tel. 724 215 538, nebo emailem.

Cena je  290  kč.

Přeji všem požehnané  vánoce a radostný celý rok 2012.  Míla Chylková

………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

JÓGA  PODLE AJURVÉDY – milí přátelé, od 4. 1. 2012 opět a  vždy  každou  středu  bude  probíhat  v tělocvičně  bývalé  ZŠ  Zarazice    cvičení  jógy  pod  vedením  Petry  Šebkové  z  Brna.

Začátek  v  17.30 hod. a  končíme   v  19.30hod.

Cena  110kč / 2hod.,  nebo předplatné 10ti  cvičení  dopředu  za 800kč.

S  sebou  karimatku,  pohodlné oblečení  a pití.  Jste  srdečně  vítáni  a  jakékoli  informace  ráda sdělím- volejte  724  215  538 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.